garbus-kielce.pl
 

Witam na mojej stronie wszystkich posiadaczy, miłośników i entuzjastów starych garbusów!

Sam jestem właścicielem takiej maszyny i chciałem zaprosić wszystkich fascynatów z Kielc i okolic do oglądania, jak również do umieszczania zdjęć swoich garbusów.

Coś o moim aucie.

Jest to auto z 1973 roku,o pojemności 1200. Zostało ono kupione w Austrii, od właścicielki, która już go nie użytkowała, ponieważ nie miała funduszy na jego remont.
Po sprowadzeniu go do Polski, zaczęła się moja przygoda z jego renowacją. Trochę to trwało, ale rezultaty są zadowalające. :) Samochód został ogólnie odrestaurowany. Konieczna była wymiana rożnych części, które z biegiem czasu, naturalnie, stawały sie nieużyteczne. Najbardziej zauważalna była zmiana „charakteru” auta. Po nałożeniu masywnych opon (195x15 przód, 225x15 tył) z chromowymi felgami oraz obniżeniu podwozia, samochód odzyskał swoją młodość. Oczywiście, nie brakuje mu sprzętu audio-video, jak i paru elementów świetlnych – zostało podświetlone całe podwozie, komora silnika i bagażnik. Przednie siedzenia pochodzą z Porsche 911, tylna kanapa wykonana jest według mego projektu.

Zachęcam do obejrzenia zdjęć, dzięki którym będziecie mogli sami zobaczyć efekty mojej trzyletniej pracy oraz skomentować i może udzielić mi cennych rad...? :)

Pozdrawiam i życzę miłych wrażeń

Marek

P.S. Jeżeli chcesz aby mój Garbus zawiózł Cię do ślubu lub w innym ważnym dla Ciebie dniu skontaktuj się ze mną na adres marekrom1@tlen.pl lub pod numerem telefonu 601 070 313